Cover for tee A4
Type LTD 200 R3 A4
|Item no. 6226180
|EAN 4012196535989



Item no. / Type
6226180 / LTD 200 R3 A4
Width
200 mm
Plate thickness
1 mm
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Cover with turn buckles for covering T pieces with welded rungs.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Dimension B | 200 mm |
Technical data
| Wide-span version | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Material thickness | 1 mm |
| Kablo merdiveni için uygun | yes |
| Kablo kanalı için uygun | no |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | B200 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4571 |
| Colour | stainless steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Plate thickness
Item no.
LTD 200 R3 A4
200
1
6226180
LTD 200 R3 A4
Item no.
6226180
Width
200
Plate thickness
1


