Cutting ring
Type 107 B PG9
|Item no. 2029103
|EAN 4012195167051



Item no. / Type
Boyut
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Konik kablo rakorları için DIN 46320 standardına uygun kesilebilir lastik conta (kesilebilir sızdırmazlık halkası).
Technical data
Dimensions
| Dimension D1 | 5 mm |
|---|---|
| Dimension D2 | 13,3 mm |
| Dimension D3 | 7,5 mm |
| Dimension D5 | 12,5 mm |
| Dimension H | 5,5 mm |
| Dimension D4 | 10 mm |
Technical data
| Boyut | Pg 9 |
|---|---|
| Boyut | M16 |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 10 mm |
| Boyut | PG9 |
| Material | Rubber mixture |
| Colour | Black |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,004 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Boyut
Item no.
107 B PG9
Pg 9
2029103
107 B PG11
Pg 11
2029111
107 B PG13.5
Pg 13,5
2029138
107 B PG16
Pg 16
2029162
107 B PG21
Pg 21
2029219
107 B PG29
Pg 29
2029294
107 B PG36
Pg 36
2029367
107 B PG42
Pg 42
2029421
107 B PG48
Pg 48
2029480
Boyut
107 B PG9
Item no.
2029103
Boyut
Pg 9
Boyut
M16
107 B PG11
Item no.
2029111
Boyut
Pg 11
107 B PG13.5
Item no.
2029138
Boyut
Pg 13,5
Boyut
M20
107 B PG16
Item no.
2029162
Boyut
Pg 16
Boyut
M25
107 B PG21
Item no.
2029219
Boyut
Pg 21
107 B PG29
Item no.
2029294
Boyut
Pg 29
Boyut
M32
107 B PG36
Item no.
2029367
Boyut
Pg 36
Boyut
M40
107 B PG42
Item no.
2029421
Boyut
Pg 42
Boyut
M50
107 B PG48
Item no.
2029480
Boyut
Pg 48
Boyut
M63
