Dolü branch terminals, open on both sides, 10-pole
Type 71
|Item no. 2055503
|EAN 4012195183914



Item no. / Type
2055503 / 71
Anma gerilimi
380 V
Anma kesiti min.
10 mm²
Bağlantı yeri sayısı
10
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Pirinç klemensler, çelik vidalar, elektro galvaniz kaplama ve pasifize edilmiş, 10 kutup, tekli klemenslere ayrılabilir sıra klemens, her iki tarafı açık.
Vidalar takılıdır, kaybedilmez. Anma kesiti 10 - mm²
Anma gerilimi 380 V
Her bir bağlantı yerine bağlanabilir kesit ölçüleri: En fazla 3 x 10 mm², 4 x 6 mm².
Vidalar takılıdır, kaybedilmez. Anma kesiti 10 - mm²
Anma gerilimi 380 V
Her bir bağlantı yerine bağlanabilir kesit ölçüleri: En fazla 3 x 10 mm², 4 x 6 mm².
Technical data
Dimensions
| Length | 146,7 mm |
|---|---|
| Width | 17 mm |
| Height | 24,8 mm |
Technical data
| Kutup sayısı | 10 |
|---|---|
| Nominal current | 24 A |
| Anma gerilimi | 380 V |
| Explosion-tested version | hayır |
| Closing plate required | hayır |
| Drill hole spacing, centre | 14,8 mm |
| Insulation material | Thermoplast |
| Suitable for solid conductors | hayır |
| Suitable for flexible conductors | evet |
| Suitable for multi-wire conductors | evet |
| Transparent | hayır |
| Number of screwless terminals per pole | 1 |
| Version of electrical connection 1 | Screw connection |
| Connection position | yanlamasına |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, min. | 6 mm² |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, max. | 10 mm² |
| Anma kesiti min. | 10 mm² |
| Kesit | Her bir bağlantı yerine bağlanabilir kesit ölçüleri: En fazla 3 x 10 mm², 4 x 6 mm² mm² |
| Bağlantı yeri sayısı | 10 |
| Boyut | 10mm² |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Black |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1866 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma gerilimi
Anma kesiti min.
Bağlantı yeri sayısı
Item no.
71
380
10
10
2055503
71
Item no.
2055503
Anma gerilimi
380
Anma kesiti min.
10
Bağlantı yeri sayısı
10

