Dolü branch terminals, open on both sides, 12-pole
Type 70 VDE
|Item no. 2055023
|EAN 4012195183433




Item no. / Type
2055023 / 70 VDE
Anma gerilimi
380 V
Anma kesiti min.
2,5 mm²
Bağlantı yeri sayısı
12
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
* Siyah, kahverengi, mavi ve sarı-yeşil renklere göre sınıflandırılmış. Pirinç klemensler, çelik vidalar, elektro galvaniz ve krom kaplama, 12 kutuplu, tekli klemenslere ayrılabilir sıra klemens. Vidalar takılıdır, kaybedilmez. Anma kesiti mm² Anma gerilimi 380 V Anma akımı 16 A Her bir bağlantı yerine bağlanabilir maks. kesit ölçüleri: En fazla 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya 6 x 1 mm².
Teslimat renklere göre sınıflandırılmıştır: Her bir ambalajda 5 siyah, 2 mavi, 2 sarı-yeşil ve 1 kahverengi kayış
Teslimat renklere göre sınıflandırılmıştır: Her bir ambalajda 5 siyah, 2 mavi, 2 sarı-yeşil ve 1 kahverengi kayış
Technical data
Dimensions
| Length | 122 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 17 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Kutup sayısı | 12 |
| Nominal current | 16 A |
| Anma gerilimi | 380 V |
| Explosion-tested version | hayır |
| Closing plate required | hayır |
| Drill hole spacing, centre | 10,25 mm |
| Insulation material | Thermoplast |
| Suitable for solid conductors | hayır |
| Suitable for flexible conductors | evet |
| Suitable for multi-wire conductors | evet |
| Transparent | hayır |
| Number of screwless terminals per pole | 1 |
| Version of electrical connection 1 | Screw connection |
| Connection position | yanlamasına |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, min. | 1 mm² |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, max. | 2,5 mm² |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Kesit | Her bir bağlantı yerine bağlanabilir maks. kesit ölçüleri: En fazla 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya 6 x 1 mm² mm² |
| Bağlantı yeri sayısı | 12 |
| Boyut | 2,5mm² |
| Material | Polyamide |
| Colour | (sorted) |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1012 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma gerilimi
Anma kesiti min.
Bağlantı yeri sayısı
Item no.
70 VDE
380
2,5
12
2055023
70 VDE
Item no.
2055023
Anma gerilimi
380
Anma kesiti min.
2,5
Bağlantı yeri sayısı
12


