Dolü branch terminals, open on one side
Type 70 S
|Item no. 2055201
|EAN 4012195183853




Item no. / Type
2055201 / 70 S
Anma gerilimi
250 V
Anma kesiti min.
2,5 mm²
Bağlantı yeri sayısı
12
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Pirinç klemensler, çelik vidalar, elektro galvaniz kaplama ve pasifize edilmiş, 12 kutup, tekli klemenslere ayrılabilir sıra klemens, sadece tek tarafı açık. Tek tarafı kapalı. Vidalar takılıdır, kaybedilmez.
Anma kesiti 2,5 - mm²
Anma gerilimi 250 V
Anma akımı 24 A
Her bir bağlantı yerine bağlanabilir kesit ölçüleri: En fazla 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya 6 x 1 mm².Teslimat renklere göre gruplandırılmıştır: Her bir ambalajda 3 siyah, 2 mavi, 3 sarı-yeşil, 1 kahverengi ve 1 gri kayış mevcuttur.
Anma kesiti 2,5 - mm²
Anma gerilimi 250 V
Anma akımı 24 A
Her bir bağlantı yerine bağlanabilir kesit ölçüleri: En fazla 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya 6 x 1 mm².Teslimat renklere göre gruplandırılmıştır: Her bir ambalajda 3 siyah, 2 mavi, 3 sarı-yeşil, 1 kahverengi ve 1 gri kayış mevcuttur.
Technical data
Dimensions
| Length | 129,6 mm |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 17,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Kutup sayısı | 12 |
| Nominal current | 24 A |
| Anma gerilimi | 250 V |
| Explosion-tested version | hayır |
| Closing plate required | hayır |
| Drill hole spacing, centre | 11 mm |
| Insulation material | Thermoplast |
| Suitable for solid conductors | hayır |
| Suitable for flexible conductors | evet |
| Suitable for multi-wire conductors | evet |
| Transparent | hayır |
| Number of screwless terminals per pole | 1 |
| Version of electrical connection 1 | Screw connection |
| Connection position | yanlamasına |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, min. | 1 mm² |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, max. | 2,5 mm² |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Kesit | Her bir bağlantı yerine bağlanabilir kesit ölçüleri: En fazla 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya 6 x 1 mm² mm² |
| Bağlantı yeri sayısı | 12 |
| Boyut | 2,5mm² |
| Material | Polyamide |
| Colour | (sorted) |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2561 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma gerilimi
Anma kesiti min.
Bağlantı yeri sayısı
Item no.
70 S
250
2,5
12
2055201
70 S
Item no.
2055201
Anma gerilimi
250
Anma kesiti min.
2,5
Bağlantı yeri sayısı
12


