Double ISO nail clip
Type 3030 2
|Item no. 2213117
|EAN 4012195213017




Item no. / Type
2213117 / 3030 2
Kablo çapı için min.
7 mm
Kablo çapı için maks.
11 mm
Çivi çapı için
2,0
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
2 kabloyu tespit etmek için çivili kroşeler.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Double clip | evet |
| With nail | hayır |
| Kablo çapı için min. | 7 mm |
| Kablo çapı için maks. | 11 mm |
| Çivi çapı için | 2,0 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 7-11mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 27 mm |
|---|---|
| Dimension B | 9 mm |
| Dimension H | 10,5 mm |
| Dimension L1 | 14 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0032 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Item no.
3030 2
7
11
2,0
2213117
3030 2
Item no.
2213117
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
11
Çivi çapı için
2,0

