Earth plate
Type 1816 F-500X1000
|Item no. 5009227
|EAN 4012195376934



Item no. / Type
Length
Width
Kalınlık
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
1816/F: Tekli topraklayıcı olarak topraklama plakası
• 3 m'lik çelik çubuklu, FL30 x 3,5
• 11 mm çaplı 2 geçiş deliği
• 3 m'lik çelik çubuklu, FL30 x 3,5
• 11 mm çaplı 2 geçiş deliği
Technical data
Dimensions
| Length | 1000 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Dimension L | 1000 mm |
| Dimension B | 500 mm |
Technical data
| Length of connection lug | 3 |
|---|---|
| Kalınlık | 3 mm |
| Boyut | 500x1000x3 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 29,5505 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Kalınlık
Item no.
1816 F-500X1000
1000
500
3
5009227
1816 F-1000X1000
1000
1000
3
5009235
Width
1816 F-500X1000
Item no.
5009227
Length
1000
Width
500
Kalınlık
3
1816 F-1000X1000
Item no.
5009235
Length
1000
Width
1000
Kalınlık
3


