End cap MS4141
Type MS4141 SK
|Item no. 1122900
|EAN 4012195686200



Item no. / Type
1122900 / MS4141 SK
Version for
Uç başlık
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
MS 41 tipi profil raylar için koruma kapakları.
Technical data
Dimensions
| Length | 46,3 mm |
|---|---|
| Width | 45,8 mm |
| Height | 25 mm |
Technical data
| Suitable for profile shapes | C profil |
|---|---|
| Version for | Uç başlık |
| Boyut | 41x41 |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Pastel orange; RAL 2003 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0412 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Version for
Item no.
MS4141 SK
Uç başlık
1122900
MS4141 SK
Item no.
1122900
Version for
Uç başlık


