Expansion piece, metric thread
Type 165 ADA M12-16
|Item no. 2088280
|EAN 4012195372158




Item no. / Type
Thread dimension, metric, internal
Thread dimension, metric, external
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Pirinç kablo rakorları, dağıtım/bağlantı kutuları olarak kullanılan kablo dağıtım kutularından tutun, kontrol ve dağıtım fonksiyonlu elektrik panolarında kabloların zemindeki kablo kanallara emniyetli bir şekilde girmesini sağlamak amaçlı büyük sanayi uygulamalarına varıncaya kadar çok sayıda kullanım alanında kullanılabilmektedir. OBO Bettermann, bu ürün grubunda yüksek mekanik gereksinimler için DIN 46320 standardına uygun uzatma parçaları (Form K) sunmaktadır.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 16 mm |
|---|---|
| Dimension L1 | 5 mm |
| Dimension L2 | 7 mm |
| Dimension L4 | 3 mm |
| Dimension E | 20 mm |
| Dimension D | 8 mm |
Technical data
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
|---|---|
| Thread type: Internal thread | Metric |
| Thread type: External thread | Metric |
| Thread dimension, metric, internal | 16 |
| Thread dimension, metric, external | 12 |
| Nickel-plated | evet |
| WAF | 18 |
| Boyut | M12-M16 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0342 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Thread dimension, metric, internal
Thread dimension, metric, external
Item no.
165 ADA M12-16
16
12
2088280
165 ADA M16-20
20
16
2088281
165 ADA M20-25
25
20
2088282
165 ADA M25-32
32
25
2088283
165 ADA M32-40
40
32
2088284
165 ADA M40-50
50
40
2088285
165 ADA M 50-63
63
50
2088286
Thread dimension, metric, internal
Thread dimension, metric, external
165 ADA M12-16
Item no.
2088280
Thread dimension, metric, internal
16
Thread dimension, metric, external
12
165 ADA M16-20
Item no.
2088281
Thread dimension, metric, internal
20
Thread dimension, metric, external
16
165 ADA M20-25
Item no.
2088282
Thread dimension, metric, internal
25
Thread dimension, metric, external
20
165 ADA M25-32
Item no.
2088283
Thread dimension, metric, internal
32
Thread dimension, metric, external
25
165 ADA M32-40
Item no.
2088284
Thread dimension, metric, internal
40
Thread dimension, metric, external
32
165 ADA M40-50
Item no.
2088285
Thread dimension, metric, internal
50
Thread dimension, metric, external
40
165 ADA M 50-63
Item no.
2088286
Thread dimension, metric, internal
63
Thread dimension, metric, external
50


