Fix ISO tensioning wire clip
Type 4021 K 6-13
|Item no. 2307618
|EAN 4012195224419




Item no. / Type
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Plastik elemanlı metal kelepçe, çelik, elektro galvaniz kaplama, polietilen elemanlar.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 21,5 mm |
|---|---|
| Dimension b | 11,5 mm |
| Dimension b1 | 16 mm |
Technical data
| Number of cables/pipes | 1 |
|---|---|
| Vida | M4x16 |
| Version for | izolasyonsuz |
| Boyut | 6-13mm |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0332 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida
Surface
Material
Item no.
4021 K 6-13
M4x16
Strip galvanized
Steel
2307618
4021 K 9-16
M4x16
Strip galvanized
Steel
2307634
4021 K 6-13
Item no.
2307618
Vida
M4x16
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
4021 K 9-16
Item no.
2307634
Vida
M4x16
Surface
Strip galvanized
Material
Steel


