Flat cable threaded connection, metric thread M25, stone grey
Type 106 FL M25 6 30
|Item no. 2013006
|EAN 4012195515234



Item no. / Type
kablo için/ Kalınlık için min.
kablo için/ Kalınlık için maks.
kablo için/ Genişlik için min.
kablo için/ Genişlik için maks.
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Delikli lastik nipel yapı tarzında yassı kablo girişi, IEC 432'ye uygun metrik bağlantı dişlisi, Koruma sınıfı IP31, önceden monte edilmiş sızdırmazlık halkalı conta 107/F donanımlı.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP31 |
| Vida dişi | M25 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | Metric |
| Bend protection | evet |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | evet |
| Type of seal | Sealing ring |
| Version for | Düz |
| Boyut | M25 |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Stone grey; RAL 7030 |
Dimensions
| Dimension L | 52 mm |
|---|---|
| Dimension A | 30 mm |
| kablo için/ Kalınlık için min. | 4 mm |
| kablo için/ Kalınlık için maks. | 6 mm |
| kablo için/ Genişlik için min. | 27 mm |
| kablo için/ Genişlik için maks. | 30 mm |
| Dimension B | 56 mm |
| Dimension G | M25 mm |
| Dimension L1 | 12 mm |
| Dimension L2 | 40 mm |
| Dimension D | 35 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0876 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
kablo için/ Kalınlık için min.
kablo için/ Kalınlık için maks.
kablo için/ Genişlik için min.
kablo için/ Genişlik için maks.
Vida dişi
Item no.
106 FL M25 6 30
4
6
27
30
M25
2013006
106 FL M25 8 33
6
8
30
33
M25
2013007
106 FL M25 9 22
7
9
19
22
M25
2013008
106 FL M25 9 39
7
9
36
39
M25
2013009
106 FL M25 10 29
8
10
26
29
M25
2013010
106 FL M25 10 31
8,5
10,5
28,5
31,5
M25
2013011
106 FL M25 12 35
9
12
31
35
M25
2013012
106 FL M25 14 40
11
14
37
40
M25
2013013
kablo için/ Kalınlık için min.
kablo için/ Kalınlık için maks.
kablo için/ Genişlik için min.
kablo için/ Genişlik için maks.
106 FL M25 6 30
Item no.
2013006
kablo için/ Kalınlık için min.
4
kablo için/ Kalınlık için maks.
6
kablo için/ Genişlik için min.
27
kablo için/ Genişlik için maks.
30
Vida dişi
M25
106 FL M25 8 33
Item no.
2013007
kablo için/ Kalınlık için min.
6
kablo için/ Kalınlık için maks.
8
kablo için/ Genişlik için min.
30
kablo için/ Genişlik için maks.
33
Vida dişi
M25
106 FL M25 9 22
Item no.
2013008
kablo için/ Kalınlık için min.
7
kablo için/ Kalınlık için maks.
9
kablo için/ Genişlik için min.
19
kablo için/ Genişlik için maks.
22
Vida dişi
M25
106 FL M25 9 39
Item no.
2013009
kablo için/ Kalınlık için min.
7
kablo için/ Kalınlık için maks.
9
kablo için/ Genişlik için min.
36
kablo için/ Genişlik için maks.
39
Vida dişi
M25
106 FL M25 10 29
Item no.
2013010
kablo için/ Kalınlık için min.
8
kablo için/ Kalınlık için maks.
10
kablo için/ Genişlik için min.
26
kablo için/ Genişlik için maks.
29
Vida dişi
M25
106 FL M25 10 31
Item no.
2013011
kablo için/ Kalınlık için min.
8,5
kablo için/ Kalınlık için maks.
10,5
kablo için/ Genişlik için min.
28,5
kablo için/ Genişlik için maks.
31,5
Vida dişi
M25
106 FL M25 12 35
Item no.
2013012
kablo için/ Kalınlık için min.
9
kablo için/ Kalınlık için maks.
12
kablo için/ Genişlik için min.
31
kablo için/ Genişlik için maks.
35
Vida dişi
M25
106 FL M25 14 40
Item no.
2013013
kablo için/ Kalınlık için min.
11
kablo için/ Kalınlık için maks.
14
kablo için/ Genişlik için min.
37
kablo için/ Genişlik için maks.
40
Vida dişi
M25

