Gas concrete anchor 6
Type 910 GD 6x35
|Item no. 2347229
|EAN 4012195828198



Item no. / Type
2347229 / 910 GD 6x35
Length
35 mm
Diameter
6 mm
Delik çapı min.
6 mm
Delik derinliği
41 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Dübel, doğrudan gözenekli betona (gazbeton mukavemet sınıfı G2) çakılabilir. G4 mukavemet sınıfından itibaren önceden 5 mm veya 6 mm'lik delik açılmalıdır.
Vida uzunluğu: Yapı parçası kalınlığı + 40mm (6mm) / 55mm (8mm)
Vida uzunluğu: Yapı parçası kalınlığı + 40mm (6mm) / 55mm (8mm)
Technical data
Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Dimension L | 35 mm |
| Dimension D | 6 mm |
Technical data
| Diameter | 6 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| With bolts | hayır |
| Suitable for hexagonal wood screw | evet |
| Suitable for fastening with cable ties | hayır |
| Suitable for screw diameter, min. | 3,5 mm |
| Suitable for screw diameter, max. | 5 mm |
| Delik çapı min. | 6 mm |
| Delik derinliği | 41 mm |
| Boyut | 6x35mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0048 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Diameter
Delik çapı min.
Delik derinliği
Item no.
910 GD 6x35
35
6
6
41
2347229
910 GD 6x35
Item no.
2347229
Length
35
Diameter
6
Delik çapı min.
6
Delik derinliği
41

