GTP hat profile rail, unperforated
Type 2069 15 2.2 GTP
|Item no. 1115553
|EAN 4012195045076



Item no. / Type
1115553 / 2069 15 2.2 GTP
Length
2000 mm
Version for
Deliksiz
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
DIN EN 60715'e (daha önce DIN EN 50022) uygun C profil taşıma rayı 35 x 15 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 15 mm |
Technical data
| Material thickness | 2,25 mm |
|---|---|
| Version, rails | Support rail DIN EN 60715 |
| Hole shape (ETIM) | Yok |
| Version for | Deliksiz |
| Demet | 20 m |
| Boyut | 2000x35x15 |
| Surface | Electrogalvanized, transparently passivated |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,6356 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Surface
Material
Item no.
2069 15 2.2 GTP
2000
Deliksiz
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115553
2069 15 2.2 GTP
Item no.
1115553
Length
2000
Version for
Deliksiz
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel

