GTPL hat profile rail, perforated
Type 2069 2M GTPL
|Item no. 1115669
|EAN 4012195045496



Item no. / Type
Length
Surface
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
DIN EN 60715 (daha önce DIN EN 50022) standardına uygun C profil taşıma rayı 35 x 7,5 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 7,5 mm |
Technical data
| Material thickness | 1 mm |
|---|---|
| Drill hole spacing, centre | 25 mm |
| Version, rails | Support rail DIN EN 60715 |
| Hole shape (ETIM) | Long slot |
| Version for | Delikli |
| Demet | 50 m |
| Boyut | 2000x35x7,5 |
| Surface | Electrogalvanized, transparently passivated |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,6257 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Surface
Material
Item no.
2069 2M GTPL
2000
Delikli
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115669
2069 L 2M FS
2000
Delikli
Strip galvanized
Steel
1115804
Surface
2069 2M GTPL
Item no.
1115669
Length
2000
Version for
Delikli
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
2069 L 2M FS
Item no.
1115804
Length
2000
Version for
Delikli
Surface
Strip galvanized
Material
Steel

