Hat profile rail 15 x 5 mm
Type 46277 T160 Q GTP
|Item no. 1115270
|EAN 4012195897958



Item no. / Type
Length
Version for
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
DIN EN 50045'e (daha önce DIN 46277 Kısım 2) uygun 15 x 5 mm C profil taşıma rayı.
Technical data
Dimensions
| Length | 99 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 5 mm |
Technical data
| Material thickness | 1 mm |
|---|---|
| Version, rails | Support rail DIN EN 60715 |
| Hole shape (ETIM) | Yok |
| Version for | For T160 crosswise + T100 lengthwise |
| Boyut | 99x15x7,4 |
| Surface | Electrogalvanized, transparently passivated |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0434 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Surface
Material
Item no.
46277 T160 Q GTP
99
For T160 crosswise + T100 lengthwise
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115270
46277 T250 Q GTP
139
For T250 crosswise + T160 lengthwise
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115274
46277 T250 L GTP
189
For T 250 lengthwise
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115278
46277 T350 Q GTP
161
For T 350 crosswise
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115282
46277 T350 L GTP
168
For T 350 lengthwise
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115286
Length
Version for
46277 T160 Q GTP
Item no.
1115270
Length
99
Version for
For T160 crosswise + T100 lengthwise
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
46277 T250 Q GTP
Item no.
1115274
Length
139
Version for
For T250 crosswise + T160 lengthwise
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
46277 T250 L GTP
Item no.
1115278
Length
189
Version for
For T 250 lengthwise
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
46277 T350 Q GTP
Item no.
1115282
Length
161
Version for
For T 350 crosswise
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
46277 T350 L GTP
Item no.
1115286
Length
168
Version for
For T 350 lengthwise
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel


