Hat profile rail 35 x 7.5 mm
Type 2069 T60 FS
|Item no. 1115380
|EAN 4012195440987



Item no. / Type
Length
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
DIN EN 60715'e (daha önce DIN EN 50022) uygun C profil taşıma rayı 35 x 7,5 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 89 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 7,5 mm |
Technical data
| Material thickness | 1 mm |
|---|---|
| Version, rails | Support rail DIN EN 60715 |
| Hole shape (ETIM) | Long slot |
| Version for | Deliksiz |
| Boyut | 89x35x7,5 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1152 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Surface
Material
Item no.
2069 T60 FS
89
Deliksiz
Strip galvanized
Steel
1115380
2069 T100 FS
118
Deliksiz
Strip galvanized
Steel
1115382
2069 T160 FS
157
Deliksiz
Strip galvanized
Steel
1115384
2069 T250 FS
206
Deliksiz
Strip galvanized
Steel
1115386
2069 T350 FS
245
Deliksiz
Strip galvanized
Steel
1115388
Length
2069 T60 FS
Item no.
1115380
Length
89
Version for
Deliksiz
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
2069 T100 FS
Item no.
1115382
Length
118
Version for
Deliksiz
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
2069 T160 FS
Item no.
1115384
Length
157
Version for
Deliksiz
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
2069 T250 FS
Item no.
1115386
Length
206
Version for
Deliksiz
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
2069 T350 FS
Item no.
1115388
Length
245
Version for
Deliksiz
Surface
Strip galvanized
Material
Steel

