Hat profile rail, perforated GTP
Type 2069 15 2.2 GTPL
|Item no. 1115596
|EAN 4012195045199




Item no. / Type
1115596 / 2069 15 2.2 GTPL
Length
2000 mm
Version for
Delikli
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
DIN EN 60715'e (daha önce DIN EN 50022) uygun C profil taşıma rayı 35 x 15 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 15 mm |
Technical data
| Material thickness | 2,25 mm |
|---|---|
| Drill hole spacing, centre | 25 mm |
| Version, rails | Support rail DIN EN 60715 |
| Hole shape (ETIM) | Long slot |
| Version for | Delikli |
| Demet | 20 m |
| Boyut | 2000x35x15 |
| Surface | Electrogalvanized, transparently passivated |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,6517 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Surface
Material
Item no.
2069 15 2.2 GTPL
2000
Delikli
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115596
2069 15 2.2 GTPL
Item no.
1115596
Length
2000
Version for
Delikli
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel


