Hat profile rail, perforated GTP
Type 2069 15 1.5 GTPL
|Item no. 1115456
|EAN 4012195044895



Item no. / Type
Length
Surface
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
DIN EN 60715'e (daha önce DIN EN 50022) benzer C profil taşıma rayı 35 x 15 mm, fakat malzeme kalınlığı 1,5 mm'dir.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 15 mm |
Technical data
| Material thickness | 1,5 mm |
|---|---|
| Drill hole spacing, centre | 25 mm |
| Version, rails | Support rail DIN EN 60715 |
| Hole shape (ETIM) | Long slot |
| Version for | Perforated |
| Demet | 20 m |
| Boyut | 2000x35x15 |
| Surface | Electrogalvanized, transparently passivated |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,1932 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Surface
Material
Item no.
2069 15 1.5 GTPL
2000
Perforated
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115456
2069 15 1.5 FS
2000
Perforated
Strip galvanized
Steel
1115460
Surface
2069 15 1.5 GTPL
Item no.
1115456
Length
2000
Version for
Perforated
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
2069 15 1.5 FS
Item no.
1115460
Length
2000
Version for
Perforated
Surface
Strip galvanized
Material
Steel

