Hat profile rail unperforated GTP
Type 46277 GTP
|Item no. 1115332
|EAN 4012195044598



Item no. / Type
1115332 / 46277 GTP
Length
2000 mm
Version for
Deliksiz
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
DIN EN 60715'e (daha önce DIN EN 50045) uygun C profil taşıma rayı 15 x 5 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 5 mm |
Technical data
| Material thickness | 1 mm |
|---|---|
| Version, rails | Support rail DIN EN 60715 |
| Hole shape (ETIM) | Yok |
| Version for | Deliksiz |
| Demet | 50 m |
| Boyut | 2000x15x5 |
| Surface | Electrogalvanized, transparently passivated |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3044 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Surface
Material
Item no.
46277 GTP
2000
Deliksiz
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115332
46277 GTP
Item no.
1115332
Length
2000
Version for
Deliksiz
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel

