Hook rail for G mesh cable tray FS
Type G-GRM-R50 FS
|Item no. 6005605
|EAN 4012195815808



Item no. / Type
Length
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Hook rail for wall mounting of G mesh cable trays
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 15 mm |
Technical data
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
|---|---|
| Profile shape | U-shaped |
| Suitable for profile shapes | U-shaped |
| Boyut | 50x25x15 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0942 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Surface
Material
Item no.
G-GRM-R50 FS
50
Strip galvanized
Steel
6005605
G-GRM-R75 FS
55
Strip galvanized
Steel
6005607
G-GRM-R125 FS
105
Strip galvanized
Steel
6005612
G-GRM-R150 FS
110
Strip galvanized
Steel
6005615
Length
G-GRM-R50 FS
Item no.
6005605
Length
50
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
G-GRM-R75 FS
Item no.
6005607
Length
55
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
G-GRM-R125 FS
Item no.
6005612
Length
105
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
G-GRM-R150 FS
Item no.
6005615
Length
110
Surface
Strip galvanized
Material
Steel



