ISO nail clip 2004, light grey
Type 2004 18 LGR
|Item no. 2227223
|EAN 4012195217275




Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 200 piece
200piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 4 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 18 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x18 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 4mm, L18 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 9,6 mm |
|---|---|
| Dimension B | 6 mm |
| Dimension H | 6,1 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0021 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2004 18 LGR
4
18
2,0x18
Light grey; RAL 7035
2227223
2004 25 LGR
4
25
2,0x25
Light grey; RAL 7035
2227231
Nail length
Çivi çapı için
2004 18 LGR
Item no.
2227223
Kablo çapı için
4
Nail length
18
Çivi çapı için
2,0x18
Colour
Light grey; RAL 7035
2004 25 LGR
Item no.
2227231
Kablo çapı için
4
Nail length
25
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Light grey; RAL 7035

