ISO nail clip 2005, white
Type 2005 25 RW
|Item no. 2225344
|EAN 4012195214991




Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 5 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 25 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x28 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 5mm, L25 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 10,8 mm |
|---|---|
| Dimension B | 7,1 mm |
| Dimension H | 7,1 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0026 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2005 25 RW
5
25
2,0x28
Pure white; RAL 9010
2225344
2005 18 RW
5
18
2,0x18
Pure white; RAL 9010
2225379
Nail length
Çivi çapı için
2005 25 RW
Item no.
2225344
Kablo çapı için
5
Nail length
25
Çivi çapı için
2,0x28
Colour
Pure white; RAL 9010
2005 18 RW
Item no.
2225379
Kablo çapı için
5
Nail length
18
Çivi çapı için
2,0x18
Colour
Pure white; RAL 9010

