ISO nail clip 2006, white
Type 2006 18 RW
|Item no. 2225409
|EAN 4012195215110




Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 6 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 18 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x18 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 6mm, L18 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 12,5 mm |
|---|---|
| Dimension B | 8 mm |
| Dimension H | 8,1 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0028 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2006 18 RW
6
18
2,0x18
Pure white; RAL 9010
2225409
2006 25 RW
6
25
2,0x25
Pure white; RAL 9010
2225417
2006 35 RW
6
35
2,0x35
Pure white; RAL 9010
2225425
Nail length
Çivi çapı için
2006 18 RW
Item no.
2225409
Kablo çapı için
6
Nail length
18
Çivi çapı için
2,0x18
Colour
Pure white; RAL 9010
2006 25 RW
Item no.
2225417
Kablo çapı için
6
Nail length
25
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Pure white; RAL 9010
2006 35 RW
Item no.
2225425
Kablo çapı için
6
Nail length
35
Çivi çapı için
2,0x35
Colour
Pure white; RAL 9010

