ISO nail clip 2008, black
Type 2008 25 SW
|Item no. 2232170
|EAN 4012195336310




Item no. / Type
2232170 / 2008 25 SW
Kablo çapı için
8 mm
Nail length
25 mm
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Jet black; RAL 9005
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 8 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 25 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x25 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 8mm, L25 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Jet black; RAL 9005 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 15 mm |
|---|---|
| Dimension B | 8 mm |
| Dimension H | 10,6 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0038 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2008 25 SW
8
25
2,0x25
Jet black; RAL 9005
2232170
2008 25 SW
Item no.
2232170
Kablo çapı için
8
Nail length
25
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Jet black; RAL 9005

