ISO nail clip 2009, light grey
Type 2009 25 LGR
|Item no. 2227711
|EAN 4012195218173





Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 9 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 25 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x25 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 9mm, L25 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 16,1 mm |
|---|---|
| Dimension B | 8 mm |
| Dimension H | 11,6 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0039 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (4)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2009 25 LGR
9
25
2,0x25
Light grey; RAL 7035
2227711
2009 35 LGR
9
35
2,0x35
Light grey; RAL 7035
2227738
2009 45 LGR
9
45
2,0x45
Light grey; RAL 7035
2227746
2009 35 LGR SP
9
35
2,0x35
Light grey; RAL 7035
2227762
2009 45 LGR SP
9
45
2,0x45
Light grey; RAL 7035
2227797
Nail length
Çivi çapı için
2009 25 LGR
Item no.
2227711
Kablo çapı için
9
Nail length
25
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Light grey; RAL 7035
2009 35 LGR
Item no.
2227738
Kablo çapı için
9
Nail length
35
Çivi çapı için
2,0x35
Colour
Light grey; RAL 7035
2009 45 LGR
Item no.
2227746
Kablo çapı için
9
Nail length
45
Çivi çapı için
2,0x45
Colour
Light grey; RAL 7035
2009 35 LGR SP
Item no.
2227762
Kablo çapı için
9
Nail length
35
Çivi çapı için
2,0x35
Colour
Light grey; RAL 7035
2009 45 LGR SP
Item no.
2227797
Kablo çapı için
9
Nail length
45
Çivi çapı için
2,0x45
Colour
Light grey; RAL 7035


