ISO nail clip 2010, black
Type 2010 25 SW
|Item no. 2232235
|EAN 4012195336136




Item no. / Type
2232235 / 2010 25 SW
Kablo çapı için
10 mm
Nail length
25 mm
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Jet black; RAL 9005
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 10 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 25 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x25 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 10mm, L25 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Jet black; RAL 9005 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 17,7 mm |
|---|---|
| Dimension B | 8 mm |
| Dimension H | 12,7 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0045 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2010 25 SW
10
25
2,0x25
Jet black; RAL 9005
2232235
2010 25 SW
Item no.
2232235
Kablo çapı için
10
Nail length
25
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Jet black; RAL 9005

