ISO nail clip 2011, pure white
Type 2011 25 RW
|Item no. 2225905
|EAN 4012195216070




Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 11 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 25 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x25 |
| Boyut | 11mm, L25 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 19 mm |
|---|---|
| Dimension B | 9 mm |
| Dimension H | 14 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0053 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2011 25 RW
11
25
2,0x25
Pure white; RAL 9010
2225905
2011 35 RW
11
35
2,0x35
Pure white; RAL 9010
2225913
Nail length
Çivi çapı için
2011 25 RW
Item no.
2225905
Kablo çapı için
11
Nail length
25
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Pure white; RAL 9010
2011 35 RW
Item no.
2225913
Kablo çapı için
11
Nail length
35
Çivi çapı için
2,0x35
Colour
Pure white; RAL 9010

