ISO nail clip 2012, black
Type 2012 35 SW
|Item no. 2232316
|EAN 4012195335955




Item no. / Type
2232316 / 2012 35 SW
Kablo çapı için
12 mm
Nail length
35 mm
Çivi çapı için
2,0x35
Colour
Jet black; RAL 9005
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 12 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 35 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x35 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 12mm, L35 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Jet black; RAL 9005 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 19,8 mm |
|---|---|
| Dimension B | 9 mm |
| Dimension H | 14,8 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,006 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2012 35 SW
12
35
2,0x35
Jet black; RAL 9005
2232316
2012 35 SW
Item no.
2232316
Kablo çapı için
12
Nail length
35
Çivi çapı için
2,0x35
Colour
Jet black; RAL 9005

