ISO nail clip 2012, white
Type 2012 25 RW
|Item no. 2226014
|EAN 4012195216254




Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 12 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 25 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x25 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 12mm, L25 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 19,8 mm |
|---|---|
| Dimension B | 9 mm |
| Dimension H | 14,8 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0053 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2012 25 RW
12
25
2,0x25
Pure white; RAL 9010
2226014
2012 35 RW
12
35
2,0x35
Pure white; RAL 9010
2226022
Nail length
Çivi çapı için
2012 25 RW
Item no.
2226014
Kablo çapı için
12
Nail length
25
Çivi çapı için
2,0x25
Colour
Pure white; RAL 9010
2012 35 RW
Item no.
2226022
Kablo çapı için
12
Nail length
35
Çivi çapı için
2,0x35
Colour
Pure white; RAL 9010

