ISO nail clip 2014, light grey
Type 2014 40 LGR
|Item no. 2228114
|EAN 4012195218951





Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 14 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 40 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x40 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 14mm, L40 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 24 mm |
|---|---|
| Dimension B | 11 mm |
| Dimension H | 18 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0112 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (4)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2014 40 LGR
14
40
2,0x40
Light grey; RAL 7035
2228114
2014 50 LGR
14
50
2,0x50
Light grey; RAL 7035
2228122
Nail length
Çivi çapı için
2014 40 LGR
Item no.
2228114
Kablo çapı için
14
Nail length
40
Çivi çapı için
2,0x40
Colour
Light grey; RAL 7035
2014 50 LGR
Item no.
2228122
Kablo çapı için
14
Nail length
50
Çivi çapı için
2,0x50
Colour
Light grey; RAL 7035


