ISO nail clip 2016, light grey
Type 2016 40 LGR
|Item no. 2228211
|EAN 4012195219132





Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 16 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 40 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x40 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 16mm, L40 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 26 mm |
|---|---|
| Dimension B | 12 mm |
| Dimension H | 20 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0121 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (4)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2016 40 LGR
16
40
2,0x40
Light grey; RAL 7035
2228211
2016 50 LGR
16
50
2,0x50
Light grey; RAL 7035
2228238
Nail length
Çivi çapı için
2016 40 LGR
Item no.
2228211
Kablo çapı için
16
Nail length
40
Çivi çapı için
2,0x40
Colour
Light grey; RAL 7035
2016 50 LGR
Item no.
2228238
Kablo çapı için
16
Nail length
50
Çivi çapı için
2,0x50
Colour
Light grey; RAL 7035


