ISO nail clip 2018, light grey
Type 2018 40 LGR
|Item no. 2228300
|EAN 4012195219255





Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 18 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 40 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x40 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 18mm, L40 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 28 mm |
|---|---|
| Dimension B | 13 mm |
| Dimension H | 22 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,014 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (4)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2018 40 LGR
18
40
2,0x40
Light grey; RAL 7035
2228300
2018 50 LGR
18
50
2,5x50
Light grey; RAL 7035
2228319
Nail length
Çivi çapı için
2018 40 LGR
Item no.
2228300
Kablo çapı için
18
Nail length
40
Çivi çapı için
2,0x40
Colour
Light grey; RAL 7035
2018 50 LGR
Item no.
2228319
Kablo çapı için
18
Nail length
50
Çivi çapı için
2,5x50
Colour
Light grey; RAL 7035


