ISO nail clip 2020, light grey
Type 2020 40 LGR
|Item no. 2228408
|EAN 4012195219378





Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 20 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 40 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x40 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 20mm, L40 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 31 mm |
|---|---|
| Dimension B | 14 mm |
| Dimension H | 24,5 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0172 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (4)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2020 40 LGR
20
40
2,0x40
Light grey; RAL 7035
2228408
2020 50 LGR
20
50
2,0x50
Light grey; RAL 7035
2228416
Nail length
Çivi çapı için
2020 40 LGR
Item no.
2228408
Kablo çapı için
20
Nail length
40
Çivi çapı için
2,0x40
Colour
Light grey; RAL 7035
2020 50 LGR
Item no.
2228416
Kablo çapı için
20
Nail length
50
Çivi çapı için
2,0x50
Colour
Light grey; RAL 7035


