ISO nail clip 4031 14-17
Type 4031 14-17
|Item no. 2215179
|EAN 4012195213376



Item no. / Type
2215179 / 4031 14-17
Kablo çapı için min.
14 mm
Kablo çapı için maks.
17 mm
Çivi çapı için
2,0
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
"Standart" çivili kroşeler, 2 mm çelik çiviler için uygundur.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Double clip | hayır |
| With nail | hayır |
| Kablo çapı için min. | 14 mm |
| Kablo çapı için maks. | 17 mm |
| Çivi çapı için | 2,0 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 14-17mm |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 33 mm |
|---|---|
| Dimension B | 11 mm |
| Dimension H | 15,8 mm |
| Dimension H1 | 11 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0068 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Item no.
4031 14-17
14
17
2,0
2215179
4031 14-17
Item no.
2215179
Kablo çapı için min.
14
Kablo çapı için maks.
17
Çivi çapı için
2,0
