ISO nail clip 4032 16-20
Type 4032
|Item no. 2215209
|EAN 4012195213437



Item no. / Type
2215209 / 4032
Kablo çapı için min.
16 mm
Kablo çapı için maks.
20 mm
Çivi çapı için
2,0
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
"Standart" çivili kroşeler, 2 mm çelik çiviler için uygundur.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Double clip | hayır |
| With nail | hayır |
| Kablo çapı için min. | 16 mm |
| Kablo çapı için maks. | 20 mm |
| Çivi çapı için | 2,0 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 16-20mm |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 37 mm |
|---|---|
| Dimension B | 12 mm |
| Dimension H | 17,5 mm |
| Dimension H1 | 12 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0093 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Item no.
4032
16
20
2,0
2215209
4032
Item no.
2215209
Kablo çapı için min.
16
Kablo çapı için maks.
20
Çivi çapı için
2,0
