ISO nail clip, type 4029 4-7
Type 4029
|Item no. 2215071
|EAN 4012195213192




Item no. / Type
2215071 / 4029
Kablo çapı için min.
4 mm
Kablo çapı için maks.
7 mm
Çivi çapı için
2,0
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
"Standart" çivili kroşeler, 2 mm çelik çiviler için uygundur.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Double clip | hayır |
| With nail | hayır |
| Kablo çapı için min. | 4 mm |
| Kablo çapı için maks. | 7 mm |
| Çivi çapı için | 2,0 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 4-7mm |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension L | 15 mm |
|---|---|
| Dimension B | 7,2 mm |
| Dimension H | 7 mm |
| Dimension H1 | 3,7 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0012 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Item no.
4029
4
7
2,0
2215071
4029
Item no.
2215071
Kablo çapı için min.
4
Kablo çapı için maks.
7
Çivi çapı için
2,0

