KVS-1 connection set
Type KVS-1
|Item no. 7215381
|EAN 4012195077879



Item no. / Type
Ölçü
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Connection set as spare part for the PYROLINE® Con S fire protection duct, type BSKH09-K0506 and BSKH09-K0511, along with the matching fittings, consisting of one connection plate on the left and one on the right.
Technical data
Dimensions
| Width | 58 mm |
|---|---|
| Height | 55 mm |
| Dimension B | 58 mm |
| Dimension H | 55 mm |
Technical data
| Type of accessory | Miscellaneous |
|---|---|
| Ölçü | 58x58x40 |
| Suitable for outdoor use | no |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Certificates (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Ölçü
Item no.
KVS-1
58x58x40
7215381
KVS-3
90x55x40
7215385
KVS-4
112x90x40
7215389
KVS-2
72x70x40
7215383
Ölçü
KVS-1
Item no.
7215381
Ölçü
58x58x40
KVS-3
Item no.
7215385
Ölçü
90x55x40
KVS-4
Item no.
7215389
Ölçü
112x90x40
KVS-2
Item no.
7215383
Ölçü
72x70x40


