Lightning ISO clip
Type 3015 12 LGR
|Item no. 2157128
|EAN 4012195206897




Item no. / Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Yıldırımlık ISO kelepçe: Metal elemanlı plastik kelepçe, bu özellik nedeniyle aşırı zorlanmalara karşı dayanıklıdır; Çelik metal parçalar, elektro galvaniz kaplama. 4,5 uzun delikli 3015.
*6 ila 12 ve 10 ila 17 arasındaki boyutlar, saplama takma aparatı için uygun değildir.
*6 ila 12 ve 10 ila 17 arasındaki boyutlar, saplama takma aparatı için uygun değildir.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 7,5 mm |
|---|---|
| Dimension A | 34 mm |
| Dimension B | 24 mm |
| Dimension H | 30 mm |
| Dimension b | 14 mm |
| Ölçü Ho (mm) | 9,5 |
| Ölçü Hu (mm) | 13,5 |
| Dimension x | 7 mm |
| Dimension D | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| UV-resistant | hayır |
| Plastic-covered | hayır |
| Suitable in fire protection area | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Vida | M4 x 22 |
| Version for | kapalı |
| Fastening type | Vida deliği |
| Clamping range D, min. | 6 mm |
| Clamping range D, max. | 12 mm |
| Boyut | 6-12mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0498 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Fastening type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Item no.
3015 12 LGR
Vida deliği
6
12
2157128
3015 17 LGR
Vida deliği
10
17
2157179
3015 24 LGR
Vida deliği
17
24
2157241
3015 34 LGR
Vida deliği
24
34
2157349
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
3015 12 LGR
Item no.
2157128
Fastening type
Vida deliği
Clamping range D, min.
6
Clamping range D, max.
12
3015 17 LGR
Item no.
2157179
Fastening type
Vida deliği
Clamping range D, min.
10
Clamping range D, max.
17
3015 24 LGR
Item no.
2157241
Fastening type
Vida deliği
Clamping range D, min.
17
Clamping range D, max.
24
3015 34 LGR
Item no.
2157349
Fastening type
Vida deliği
Clamping range D, min.
24
Clamping range D, max.
34

