Metal spreading anchor
Type MD 5 GTP
|Item no. 3484602
|EAN 4012195683414



Item no. / Type
Length
Diameter
Delik çapı min.
Delik derinliği
Smallest selling unit: 200 piece
200piece
piece
Description
Kullanım alanları: Gazbeton, hafif beton, poroton, pomza, alçı, delikli ve dolu tuğla. Boşluklu betona (Gaz beton) çakılabilir, delmeden çakılması halinde daha düşük sağlamlık. Yüksek sıcaklığa maruz kalan yerlerde kullanım için çok uygun.
Technical data
Dimensions
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Dimension L | 30 mm |
| Dimension D | 5 mm |
Technical data
| Diameter | 5 mm |
|---|---|
| Ağaç vidalar | 4-5 |
| With bolts | hayır |
| Suitable for hexagonal wood screw | hayır |
| Suitable for fastening with cable ties | hayır |
| Version for | Spreading anchor |
| Delik çapı min. | 5 mm |
| Delik çapı maks. | 7 mm |
| Delik derinliği | 35 mm |
| Boyut | 5x30mm |
| Surface | Electrogalvanized, transparently passivated |
| Material | Steel |
| Suitable for material | Porous concrete, Gas concrete, Full brick, Hollow brick |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Diameter
Delik çapı min.
Delik derinliği
Item no.
MD 5 GTP
30
5
5
35
3484602
MD 6 GTP
32
6
7
38
3484629
Length
Diameter
Delik çapı min.
Delik derinliği
MD 5 GTP
Item no.
3484602
Length
30
Diameter
5
Delik çapı min.
5
Delik derinliği
35
MD 6 GTP
Item no.
3484629
Length
32
Diameter
6
Delik çapı min.
7
Delik derinliği
38
