Multi-Quick clip, metric
Type M-Quick M20 LGR
|Item no. 2153718
|EAN 4012195742395



Item no. / Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
OBO Quick ürün grubu içerdiği Quick kelepçeler, starQuick kelepçeler ve Multi-Quick kelepçeler ile, hem OBO Quick boruların hem de kabloların ve hatların tespit edilebileceği, çeşitli iş alanlarına yönelik uygun üç farklı yapıda kelepçe sunmaktadır. Quick ürün grubu ile, elektrik tesisatları kısa zamanda ve sağlam bir şekilde tespit edilmektedir.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 27,5 mm |
|---|---|
| Dimension B | 15,5 mm |
| Dimension H | 32 mm |
| Dimension F | 4,1 mm |
| Dimension h | 7 mm |
| Dimension E | 8 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Referans değerler | 40 N |
| UV-resistant | hayır |
| Expandable | evet |
| Closed | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| With inlay | hayır |
| Fastening type | Vida deliği |
| Clamping range D, min. | 16 mm |
| Clamping range D, max. | 20 mm |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 16-20mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0256 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
M-Quick M20 LGR
16
20
Light grey; RAL 7035
2153718
M-Quick M25 LGR
20
25
Light grey; RAL 7035
2153726
M-Quick M32 LGR
25
32
Light grey; RAL 7035
2153734
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
M-Quick M20 LGR
Item no.
2153718
Clamping range D, min.
16
Clamping range D, max.
20
Colour
Light grey; RAL 7035
M-Quick M25 LGR
Item no.
2153726
Clamping range D, min.
20
Clamping range D, max.
25
Colour
Light grey; RAL 7035
M-Quick M32 LGR
Item no.
2153734
Clamping range D, min.
25
Clamping range D, max.
32
Colour
Light grey; RAL 7035
