Multi-way seal insert, metric
Type 107 C VM 20 2x4
|Item no. 2029672
|EAN 4012195035831



Item no. / Type
Dimension D1
Delik sayısı
Hole diameter
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Birçok ince kablonun V-TEC VM kablo rakoruna girişini sağlar, kablo rakorundaki tekli contanın yerine takılır.
Technical data
Dimensions
| Dimension D1 | 15,1 mm |
|---|---|
| Dimension H | 8,1 mm |
| Dimension D | 4 mm |
Technical data
| Koruma sınıfı | IP68 |
|---|---|
| Delik sayısı | 2 |
| Inner diameter | 4 mm |
| External diameter | 15,1 mm |
| Hole diameter | 4 mm |
| Suitable for metric thread dimension | 20 |
| Version for | Miscellaneous |
| Kalınlık | 8,1 mm |
| Boyut | VM20,2X4 |
| Material | Rubber mixture |
| Colour | Black |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0041 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (5)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension D1
Delik sayısı
Hole diameter
Item no.
107 C VM 20 2x4
15,1
2
4
2029672
107 C VM 20 4x5
15,1
4
5
2029675
107 C VM 20 2x6
15,1
2
6
2029677
107 C VM 25 5x4
19,8
5
4
2029679
107 C VM 25 3x6
19,8
3
6
2029682
107 C VM 25 2x6
19,8
2
6
2029685
107 C VM 25 3x7
19,8
3
7
2029688
107 C VM 25 2x8
19,8
2
8
2029690
107 C VM 32 2x8
25,1
2
8
2029693
107 C VM 32 4x8
25,1
4
8
2029696
Dimension D1
Delik sayısı
Hole diameter
107 C VM 20 2x4
Item no.
2029672
Dimension D1
15,1
Delik sayısı
2
Hole diameter
4
107 C VM 20 4x5
Item no.
2029675
Dimension D1
15,1
Delik sayısı
4
Hole diameter
5
107 C VM 20 2x6
Item no.
2029677
Dimension D1
15,1
Delik sayısı
2
Hole diameter
6
107 C VM 25 5x4
Item no.
2029679
Dimension D1
19,8
Delik sayısı
5
Hole diameter
4
107 C VM 25 3x6
Item no.
2029682
Dimension D1
19,8
Delik sayısı
3
Hole diameter
6
107 C VM 25 2x6
Item no.
2029685
Dimension D1
19,8
Delik sayısı
2
Hole diameter
6
107 C VM 25 3x7
Item no.
2029688
Dimension D1
19,8
Delik sayısı
3
Hole diameter
7
107 C VM 25 2x8
Item no.
2029690
Dimension D1
19,8
Delik sayısı
2
Hole diameter
8
107 C VM 32 2x8
Item no.
2029693
Dimension D1
25,1
Delik sayısı
2
Hole diameter
8
107 C VM 32 4x8
Item no.
2029696
Dimension D1
25,1
Delik sayısı
4
Hole diameter
8



