Multi-way seal insert, PG
Type 107 C V 16 5x4
|Item no. 2029618
|EAN 4012195824596



Item no. / Type
Dimension D1
Delik sayısı
Hole diameter
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Birçok ince kablonun V-TEC kablo rakoruna girişini sağlar, kablo rakorundaki tekli contanın yerine takılır.
Technical data
Dimensions
| Dimension D1 | 17,5 mm |
|---|---|
| Dimension H | 9,5 mm |
| Dimension D | 4 mm |
Technical data
| Delik sayısı | 5 |
|---|---|
| Inner diameter | 4 mm |
| External diameter | 17,5 mm |
| Hole diameter | 4 mm |
| Screw for PG thread dimension | 16 |
| Version for | Miscellaneous |
| Kalınlık | 9,5 mm |
| Boyut | PG16,5X4 |
| Material | Rubber mixture |
| Colour | Black |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0065 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension D1
Delik sayısı
Hole diameter
Item no.
107 C V 16 5x4
17,5
5
4
2029618
107 C V 16 3x5
17,5
3
5
2029626
107 C V 16 2x6
17,5
2
6
2029634
107 C V 16 3x6
17,5
3
6,5
2029642
107 C V 21 3x7
23
3
7
2029650
107 C V 21 2x8
23
2
8
2029669
Dimension D1
Delik sayısı
Hole diameter
107 C V 16 5x4
Item no.
2029618
Dimension D1
17,5
Delik sayısı
5
Hole diameter
4
107 C V 16 3x5
Item no.
2029626
Dimension D1
17,5
Delik sayısı
3
Hole diameter
5
107 C V 16 2x6
Item no.
2029634
Dimension D1
17,5
Delik sayısı
2
Hole diameter
6
107 C V 16 3x6
Item no.
2029642
Dimension D1
17,5
Delik sayısı
3
Hole diameter
6,5
107 C V 21 3x7
Item no.
2029650
Dimension D1
23
Delik sayısı
3
Hole diameter
7
107 C V 21 2x8
Item no.
2029669
Dimension D1
23
Delik sayısı
2
Hole diameter
8

