OBO anchor G
Type 903 15 G
|Item no. 3100154
|EAN 4012195245773




Item no. / Type
Dimension L
Dimension G
Boşluk uzunluğu
Dimension d min.
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Sertleştirilmiş çelik, elektro galvaniz kaplama,
M6 x 8 mm vida dişli
M6 x 8 mm vida dişli
Technical data
Dimensions
| Length | 23 mm |
|---|---|
| Dimension L | 23 mm |
| Dimension G | M6 mm |
| Dimension d min. | 4 mm |
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Thread metric | 6 |
| Hardened | evet |
| Boşluk uzunluğu | 15 |
| Vida dişi uzunluğu | 8 mm |
| Thread type | Metric |
| Boyut | M6, L15mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Dimension G
Boşluk uzunluğu
Dimension d min.
Item no.
903 15 G
23
M6
15
4
3100154
903 18 G
26
M6
18
4
3100189
903 25 G
33
M6
25
4
3100251
903 30 G
38
M6
30
4
3100308
903 40 G
48
M6
40
4
3100405
Dimension L
Boşluk uzunluğu
903 15 G
Item no.
3100154
Dimension L
23
Dimension G
M6
Boşluk uzunluğu
15
Dimension d min.
4
903 18 G
Item no.
3100189
Dimension L
26
Dimension G
M6
Boşluk uzunluğu
18
Dimension d min.
4
903 25 G
Item no.
3100251
Dimension L
33
Dimension G
M6
Boşluk uzunluğu
25
Dimension d min.
4
903 30 G
Item no.
3100308
Dimension L
38
Dimension G
M6
Boşluk uzunluğu
30
Dimension d min.
4
903 40 G
Item no.
3100405
Dimension L
48
Dimension G
M6
Boşluk uzunluğu
40
Dimension d min.
4


