Plasterboard anchor
Type 910 GKSM 6x25
|Item no. 3483239
|EAN 4012195418207



Item no. / Type
3483239 / 910 GKSM 6x25
Length
26,4 mm
Diameter
7,5 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Yapı parçalarının alçıpan veya fiber takviyeli plakalara tespitlenmesi için kullanılır.
Asgari plaka kalınlığı: 5 mm
Asgari plaka kalınlığı: 5 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 26,4 mm |
|---|---|
| Dimension L | 26,4 mm |
| Dimension D | 7,5 mm |
Technical data
| Diameter | 7,5 mm |
|---|---|
| With bolts | hayır |
| With thread | evet |
| Müsaade edilen yük bölgesi Çekme alanı | 0,04 |
| Boyut | Ø6x25 |
| Material | Die-cast zinc |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 7,61 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Diameter
Item no.
910 GKSM 6x25
26,4
7,5
3483239
910 GKSM 6x25
Item no.
3483239
Length
26,4
Diameter
7,5
