Pressure clip with knock-in anchor, for 16 cables
Type 2033 SD
|Item no. 2204819
|EAN 4012195210979



Item no. / Type
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Önceden monte edilmiş 6 mm çapında çakmalı dübel ile.
Gerekli delik derinliği 50 mm.
Bağlantı yüksekliği 9 mm - Ara parça 13 mm ile.
Tespit deliği çapı 6 mm.
2033 SD En fazla NYM 3 x 1,5 mm²16 kablo için.
Gerekli delik derinliği 50 mm.
Bağlantı yüksekliği 9 mm - Ara parça 13 mm ile.
Tespit deliği çapı 6 mm.
2033 SD En fazla NYM 3 x 1,5 mm²16 kablo için.
Technical data
Dimensions
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 64 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | hayır |
|---|---|
| Kablo NYM 3 x 1,5 sayısı | 16 |
| Halojen İçermez | evet |
| Aleve karşı dayanıklı tipi | hayır |
| With anchor | evet |
| Boyut | 2x8 NYM3x1,5 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1143 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo NYM 3 x 1,5 sayısı
Item no.
2033 SD
16
2204819
2033 SD SP
16
2204878
2033 SD
Item no.
2204819
Kablo NYM 3 x 1,5 sayısı
16
2033 SD SP
Item no.
2204878
Kablo NYM 3 x 1,5 sayısı
16

