Quick pipe connecting sleeve, light grey
Type 2953 M M20 LGR
|Item no. 2153831
|EAN 4012195469391




Item no. / Type
Vida dişi
This item is a discontinued product!
You can find the successor product here.
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Bağlantı mufları, VDE 0604'e göre test edilmiştir (Sistemi oluşturan parçalar: Ouick Pipe+ Profil parçalar + 2955 F/...).
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 65 mm |
|---|---|
| Dimension B | 25,5 mm |
| Dimension R | 10,1 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M20 |
| Boyut | M20 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | 0 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M20 |
| Material | Polyvinylchloride |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,047 kg CO₂e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Certificates (1)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
2953 M M20 LGR
M20
2153831
2953 M M25 LGR
M25
2153833
Vida dişi
2953 M M20 LGR
Item no.
2153831
Vida dişi
M20
2953 M M25 LGR
Item no.
2153833
Vida dişi
M25


