Reduction, metric thread
Type 107 R M20-12 PA
|Item no. 2030616
|EAN 4012195377412



Item no. / Type
Thread dimension, metric, internal
Thread dimension, metric, external
WAF
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Redüksiyon, metrik iç ve dış vida dişine sahip.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 12 mm |
|---|---|
| Dimension L1 | 8 mm |
| Dimension L2 | 4 mm |
| Dimension L3 | 12 mm |
| Dimension E | 26,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Thread type: Internal thread | Metric |
| Thread type: External thread | Metric |
| Thread dimension, metric, internal | 12 |
| Thread dimension, metric, external | 20 |
| Nickel-plated | hayır |
| WAF | 24 |
| Vida dişi uzunluğu | 8 mm |
| Boyut | M20-M12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0157 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Thread dimension, metric, internal
Thread dimension, metric, external
WAF
Item no.
107 R M20-12 PA
12
20
24
2030616
107 R M20-16 PA
16
20
24
2030619
107 R M25-12 PA
12
25
29
2030624
107 R M25-16 PA
16
25
29
2030626
107 R M25-20 PA
20
25
29
2030628
107 R M32-12 PA
12
32
36
2030632
107 R M32-16 PA
16
32
36
2030634
107 R M32-20 PA
20
32
36
2030637
107 R M32-25 PA
25
32
36
2030640
107 R M40-16 PA
16
40
46
2030643
107 R M40-20 PA
20
40
46
2030646
107 R M40-25 PA
25
40
46
2030649
107 R M40-32 PA
32
40
46
2030652
107 R M50-20 PA
20
50
55
2030655
107 R M50-25 PA
25
50
55
2030659
107 R M50-32 PA
32
50
55
2030661
107 R M50-40 PA
40
50
55
2030664
107 R M63-25 PA
25
63
68
2030667
107 R M63-32 PA
32
63
68
2030670
107 R M63-40 PA
40
63
68
2030673
107 R M63-50 PA
50
63
68
2030675
Thread dimension, metric, internal
Thread dimension, metric, external
WAF
107 R M20-12 PA
Item no.
2030616
Thread dimension, metric, internal
12
Thread dimension, metric, external
20
WAF
24
107 R M20-16 PA
Item no.
2030619
Thread dimension, metric, internal
16
Thread dimension, metric, external
20
WAF
24
107 R M25-12 PA
Item no.
2030624
Thread dimension, metric, internal
12
Thread dimension, metric, external
25
WAF
29
107 R M25-16 PA
Item no.
2030626
Thread dimension, metric, internal
16
Thread dimension, metric, external
25
WAF
29
107 R M25-20 PA
Item no.
2030628
Thread dimension, metric, internal
20
Thread dimension, metric, external
25
WAF
29
107 R M32-12 PA
Item no.
2030632
Thread dimension, metric, internal
12
Thread dimension, metric, external
32
WAF
36
107 R M32-16 PA
Item no.
2030634
Thread dimension, metric, internal
16
Thread dimension, metric, external
32
WAF
36
107 R M32-20 PA
Item no.
2030637
Thread dimension, metric, internal
20
Thread dimension, metric, external
32
WAF
36
107 R M32-25 PA
Item no.
2030640
Thread dimension, metric, internal
25
Thread dimension, metric, external
32
WAF
36
107 R M40-16 PA
Item no.
2030643
Thread dimension, metric, internal
16
Thread dimension, metric, external
40
WAF
46
107 R M40-20 PA
Item no.
2030646
Thread dimension, metric, internal
20
Thread dimension, metric, external
40
WAF
46
107 R M40-25 PA
Item no.
2030649
Thread dimension, metric, internal
25
Thread dimension, metric, external
40
WAF
46
107 R M40-32 PA
Item no.
2030652
Thread dimension, metric, internal
32
Thread dimension, metric, external
40
WAF
46
107 R M50-20 PA
Item no.
2030655
Thread dimension, metric, internal
20
Thread dimension, metric, external
50
WAF
55
107 R M50-25 PA
Item no.
2030659
Thread dimension, metric, internal
25
Thread dimension, metric, external
50
WAF
55
107 R M50-32 PA
Item no.
2030661
Thread dimension, metric, internal
32
Thread dimension, metric, external
50
WAF
55
107 R M50-40 PA
Item no.
2030664
Thread dimension, metric, internal
40
Thread dimension, metric, external
50
WAF
55
107 R M63-25 PA
Item no.
2030667
Thread dimension, metric, internal
25
Thread dimension, metric, external
63
WAF
68
107 R M63-32 PA
Item no.
2030670
Thread dimension, metric, internal
32
Thread dimension, metric, external
63
WAF
68
107 R M63-40 PA
Item no.
2030673
Thread dimension, metric, internal
40
Thread dimension, metric, external
63
WAF
68
107 R M63-50 PA
Item no.
2030675
Thread dimension, metric, internal
50
Thread dimension, metric, external
63
WAF
68
