Roof cable holder for slated roofs, Rd 8, CU
Type 157 L-CU
|Item no. 5215471
|EAN 4012195812111




Item no. / Type
5215471 / 157 L-CU
Length
212 mm
Montaj yüksekliği
32 mm
Uyumluluk
Rd 8 mm
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
• With Ø 5.5 mm drill hole and beading
Technical data
Dimensions
| Length | 212 mm |
|---|
Technical data
| Montaj yüksekliği | 32 mm |
|---|---|
| Conductor diameter, min. | 8 |
| Conductor diameter, max. | 8 |
| Conductor fastening type | With clip |
| Application | Roof surface |
| Mounting type | Screw-on |
| Uyumluluk | Rd 8 mm |
| Boyut | 210mm |
| Material | Copper |
Environmental Data
| Packaging without plastic | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2468 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Montaj yüksekliği
Uyumluluk
Item no.
157 L-CU
212
32
Rd 8
5215471
157 L-CU
Item no.
5215471
Length
212
Montaj yüksekliği
32
Uyumluluk
Rd 8


