Roof penetration
Type 330 K
|Item no. 5201101
|EAN 4012195401599



Item no. / Type
5201101 / 330 K
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
• For round conductors 8–10, air-termination rods 16 mm
• Flat conductors 20 mm/30 mm
• Colour: Black, UV-resistant
• For penetration and sealing of roofs
• Flat conductors 20 mm/30 mm
• Colour: Black, UV-resistant
• For penetration and sealing of roofs
Technical data
Dimensions
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 97 mm |
Technical data
| Uyumluluk | Rd 8-16/ FL20 u. FL30 mm |
|---|---|
| Boyut | 250x250x100 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,7031 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
330 K
5201101
330 K
Item no.
5201101


