Screw-in beam clamp, with gland hole
Type FL 1 TG
|Item no. 1488015
|EAN 4012195150855



Item no. / Type
Length
Width
Height
Tespit deliği
Vida dişi
Kırılma yükü
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Taşıyıcı tespitleme elemanları, çelik iskelet yapı tarzında çelik taşıyıcıların altında konstrüksiyon yapılmasını sağlayan yapı elemanlarıdır. Taşyıcı tespitleme elemanları için iki seçenek vardır: Biri flanşa çakılabilir, diğer ise flanşa vidalanabilir özelliğindedir. Çakma seçeneğindeki elemanlar, metali kavrayarak sabitlenmektedir. Buna karşın vidalama seçeneğinde vida, taşıyıcı tespitleme elemanındaki flanşı sıkıştırmaktadır.
Technical data
Dimensions
| Length | 38 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 35 mm |
| Dimension L | 38 mm |
| Dimension B | 19 mm |
| Dimension H | 35 mm |
| Dimension F | 18 mm |
| Ölçü G (mm) | M8 |
| Dimension D | 9 mm |
Technical data
| Tespit deliği | 9 mm |
|---|---|
| Thread metric | 8 |
| Vida dişi | M8 |
| Hinged | hayır |
| Hinge, adjustable | hayır |
| Kırılma yükü | 1,2 kN |
| Max. Tightening torque | 8 Nm |
| Fastening type | Bolts |
| Connection type/component | Hole |
| Flanş kalınlığı min. | 0 mm |
| Flanş kalınlığı maks. | 18 mm |
| Boyut | 0-17mm |
| Material | Cast iron |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Declarations (5)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Tespit deliği
Vida dişi
Kırılma yükü
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Item no.
FL 1 TG
38
19
35
9
M8
1,2
0
18
1488015
FL 2 TG
44
21
42
11
M10
2,5
0
20
1488023
FL 3 TG
58
23,5
54
13
M10
3,5
0
26
1488031
Length
Width
Height
Tespit deliği
Vida dişi
Kırılma yükü
Flanş kalınlığı maks.
FL 1 TG
Item no.
1488015
Length
38
Width
19
Height
35
Tespit deliği
9
Vida dişi
M8
Kırılma yükü
1,2
Flanş kalınlığı min.
0
Flanş kalınlığı maks.
18
FL 2 TG
Item no.
1488023
Length
44
Width
21
Height
42
Tespit deliği
11
Vida dişi
M10
Kırılma yükü
2,5
Flanş kalınlığı min.
0
Flanş kalınlığı maks.
20
FL 3 TG
Item no.
1488031
Length
58
Width
23,5
Height
54
Tespit deliği
13
Vida dişi
M10
Kırılma yükü
3,5
Flanş kalınlığı min.
0
Flanş kalınlığı maks.
26


